• "Fryzjerstwo to przemiana zwykłego w coś lepszego, a nawet nadzwyczajnego.."
  Brocato
  Salon fryzjerski Hubert Brodacki łączy ludzi, dla których fryzjerstwo stało się życiową pasją. Dzięki energii i pełnemu zaangażowaniu naszej załogi tworzymy miejsce o niepowtarzalnej atmosferze...,
  miejsce do którego chętnie się powraca..

  Salon ściśle współpracuje z marką L‘oreal Professionnel. Dzięki regularnym szkoleniom, oferujemy Państwu gamę najwyższej jakości usług z zakresu koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów

  Państwa zaufanie i zadowolenie z naszych usług jest dla nas najważniejsze.

  ZAŁOGA

  HUBERT BRODACKI - właściciel

  Fryzjer męski. W zawodzie od 28 Lat. Własną działalność prowadzi od roku 1989. Prywatnie mąż i ojciec. Pasjonat muzyki dętej. Szef – przyjaciel, dla którego priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności, własnych oraz pracowników.

  DOROTA - fryzjerka

  Specjalizuję się w fryzjerstwie damsko - męskim. Z naszym salonem związana od roku 1997. Mimo zdobytego przez lata doświadczenia , poszerza swoją wiedzę i stale doskonali swoje umiejętności.

  SYLWIA - fryzjerka

  > W zawodzie od 2004 roku. Specjalizuje się w fryzjerstwie damskim. Swojej pracy oddaje się z pełnym zaangażowaniem. Wydobywanie piękna klientek stało się jej pasją. Jej mottem życiowym są słowa " Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia."

  ROBERT - fryzjer

  Od początku swojej drogi zawodowej związany z naszym salonem. Specjalizuje się w fryzjerstwie męskim. Chętnie bierze udział w branżowych szkoleniach. Stale doskonali swoje umiejętności. Lubi wyzwania i chętnie je podejmuje. Jego pasją jest sport.

  SYLWIA – fryzjerka

  Kontaktowa i pełna energii. Stale i chętnie poszerza swoją wiedzę fryzjerską. Doskonali umiejętności praktyczne. Lubi przebywać wśród ludzi. Praca sprawia jej ogromną satysfakcję. Zawsze pomocna i serdeczna.

  JUSTYNA – fryzjerka

  Fryzjer damsko-męski. Skromna, uprzejma, bardzo miła i ciepła osoba. Ambitna. Stale doskonali swoje umiejętności.

  DOMINIKA - fryzjerka

  Zadowolona i usatysfakcjonowana wyborem zawodu. Chętnie zdobywa wiedzę od starszych , bardziej doświadczonych fryzjerów. Ambitna. Miła i uśmiechnięta. Chętnie podejmuje wyzwania. Zawsze gotowa do pomocy.

  DARIA - uczennica

  Zawsze uśmiechnięta, pogodna, gotowa do pomocy. Pilnie obserwuje swoich kolegów po fachu. Chętnie się uczy.

  MACIN - uczeń

  Szybko się uczy, pogodny zawsze chętny do pomocy. Fryzjerstwo to jego pasja, która daje mu dużo radości.

  KACPER, uczeń

  uczeń I klasy. Z natury spokojny i ułożony. Z drugiej strony bardzo kreatywny i pomysłowy, jak sam przyznaje właśnie te cechy zaważyły ma wyborze fryzjerstwa jako swojej drogi zawodowej.

 • Salon fryzjerski

  FRYZJERSTWO DAMSKIE

  • diagnoza włosów
  • strzyżenie
  • koloryzacja
  • dekoloryzacja
  • czesanie – modelowanie – upięcia
  • zabiegi pielęgnacyjne włosów – dobierane indywidualnie do kondycji i potrzeby włosów

  FRYZJERSTWO MĘSKIE

  • strzyżenie
  • podcinanie brody i wąsów
  • golenie
  • mycie
  • zabiegi pielęgnacyjne włosów
  • zabieg tuszowania siwizny COVER

  INNE

  • sprzedaż detaliczna produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy

  Wszystkie zabiegi wykonywane są w komfortowych dla Państwa warunkach, wyłącznie z użyciem najwyższej jakości produktów marki L’oreal Professionnel.

  Zobacz oferowane zabiegi

 • DULCIA ADVANCED
  Trwała ondulacja

  przedłużanie rzęs

  To najnowsza wzmacniająca* trwała ondulacja L’Oréal Professionnel, która zapewnia długotrwały rezultat. Jest to usługa wykonywana przez fryzjera wyłącznie w salonie fryzjerskim. Teraz NOWA FORMUŁA wzbogacona w IONENE G oraz w składnik chroniący przed utrata wilgoci.

  Wild STYLERS

  Marzą Ci się stylowo pogniecione włosy? Wykreuj swój nowy look wraz z Twoim fryzjerem i kup profesjonalne produkty do stylizacji.  KOLORYZACJA MAJIREL
  Głęboki, jednolity kolor

  Marzysz o głębokim, jednolitym, wyrazistym kolorze, pełnym elegancji? Zależy Ci na tym, by Twoje włosy przyciągały kolorem i kusiły blaskiem? Pragniesz trwałego koloru, gwarantującego perfekcyjne pokrycie siwych włosów?

  Zapytaj fryzjera o koloryzację MAJIREL.

  KOLORYZACJA DIA
  Naturalny kolor, bez efektu odrostu

  Marzysz, by Twoje włosy naturalnie lśniły? Pragniesz rozpocząć swoją przygodę z niezwykle delikatną farbą bez amoniaku? Chciałabyś, by Twój kolor był subtelnie zmieniony bez efektu odrostu? Lubisz zmieniać kolor, bawiąc się nowymi refleksami? A może chciałabyś w sposób dyskretny ukryć pierwsze siwe włosy?

  Zapytaj fryzjera o koloryzację DIA.

  KOLORYZACJA INOA
  Naturalnie głęboki kolor. Innowacyjna technologia. Bez amoniaku. Bez zapachu.

  Pragniesz, aby kolor był tak piękny jak nigdy dotąd? Szlachetny, intensywny i lśniący? Zależy Ci na perfekcyjnym, 100% pokryciu siwych włosów? Chciałabyś, aby Twoja koloryzacja, była jak najmniej inwazyjna, bez amoniaku i nieprzyjemnego zapachu?

  Marzysz, by Twoje włosy po koloryzacji były nawilżone, odżywione, miękkie i błyszczące? Szukasz, bogatych i magnetycznach brązów? Krzykliwych i zmysłowych czerwieni lub miedzi? A może lśniących i wyrafinowanych blondów? Zależy Ci także, na jak najbardziej długotrwałym efekcie koloryzacji?

  Zapytaj fryzjera o koloryzację INOA.

  Zabieg tuszowania siwizny – COVER'5

  Cover 5' jest krótkotrwałym zabiegiem przeznaczonym dla mężczyzn, pragnących zatuszować siwe włosy. Po zabiegu siwizna staje się mniej widoczna, fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jet wyraźna, ale dyskretna, uzyskany efekt pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym kolorem włosów klienta. Otrzymany podczas zabiegu rezultat jest długotrwały.

  Instytuty Kérastase
  Odkryj najlepsze na świecie Instytuty Kérastase

  Witamy w Instytutach Kérastase Dostosowana diagnoza, skuteczne formuły, indywidualne Rytuały - w Instytucie Kérastase to Ty jesteś w centrum zainteresowania. Każdy szczegół, każdy gest został tak dopracowany, aby zapewniać unikalne doświadczenie pielęgnacyjne.

  Połączenie nowatorskiej technologii i idealnego samopoczucia. Chęć spełniania każdych wymagań i wychodzenia naprzeciw potrzebom klientki. Wejdź do strefy pielęgnacji włosów i spotkaj się z indywidualnym doradcą: Fryzjerem-Konsultantem Kérastase.

  http://www.kerastase.com/sites/_pl/_pl/institutes/kerastase_institutes.aspx

  RYTUAŁY

  Rytuały przeprowadzone są zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami każdej kobiety. Od skóry głowy, aż do wnętrza włókna, włosy uzyskują profesjonalną pielęgnację i masaże oraz tekstrukturyzującą pielęgnację końcową, aby zapewnić idealny rezultat.

  Naszym pragnieniem jest, aby każdy przeprowadzony przez nas rytuał, stał się unikalnym momentem dla każdej kobiety, zapewniał zmysłowość, doznania, przyjemność stosowania przełomowych formuł, profesjonalne gesty i  unikalne masaże. Dzięki temu klientka może oderwać się od codzienności.

  FUSIODOSE
  Naturalny kolor, bez efektu odrostu

  JEDEN ZABIEG, WIELE EFEKTÓW:
  • odbudowa
  • odżywienie
  • objętość
  • blask

  Rewolucyjne zabiegi pielęgnacyjne opracowane przez Dział Zaawansowanych Badań L‘Oréal.

  7 EKSKLUZYWNYCH PATENTÓW

  Dogłębna metamorfoza włosów - dzięki kompozycji składników aktywnych, wnikających w każde pojedyncze włókno, przygotowanych indywidualnie w zależności od potrzeb pielęgnacyjnych Twoich włosów.

  Każdy rytuał poprzedzony jest dokładną diagnozą, w której określamy pierwszorzędną i drugorzędną potrzebę pielęgnacyjną Twoich włosów.

  Razem z Fryzjerem-Doradcą Kérastase stwórz pielęgnację skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

 • Cennik

  Fryzjerstwo damskie

  Strzyżenie 30-50zł
  Mycie głowy z masażem 10-15zł
  Modelowanie 35-50zł
  Prostowanie 30-50zł
  Farbowanie - włosy krótkie 110-120zł
  Farbowanie - włosy średnie 130-150zł
  Farbowanie - włosy długie 160-180zł
  Pasemka - 1 kolor 120-180zł
  Pasemka - 2 kolory 150-200zł
  Ombre 150-200zł
  Czesanie 70-100zł
  Zmiana koloru 200-350zł
  Trwałą 90-130zł

  Fryzjerstwo męskie

  Strzyżenie 25-30zł
  Strzyżenie maszynką 20zł
  Podcinanie brody 10-20zł
  Golenie brody 20-40zł
  Mycie głowy 10zł
  Wzorki 30-60zł
  COVER 50-60zł
 • Kontakt

  Salon Fryzjerski Hubert Brodacki
  Salon Expert L’oreal Professionnel

  ul. Wołczyńska 4 46-200 Kluczbork
  tel.: 607 579 770
  e-mail: kontakt@salon-brodacki.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek
  Wtorek
  Sroda
  Czwartek
  Piątek
  Sobota

  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  8.00 - 13.00

FILM - nowości salonu! Serdecznie zapraszamy

Zobacz krótki film przedstawijący salon oraz zakres działalności salonów H. Brodackiego
Zobacz film

Copyright © 2013
Salon fryzjerski Hubert Brodacki.
Salon Brodacki ul. Wołczyńska 4
46-200 Kluczbork
 - Facebook