• "Fryzjerstwo to przemiana zwykłego w coś lepszego, a nawet nadzwyczajnego.."
  Brocato
  Salon fryzjerski Hubert Brodacki łączy ludzi, dla których fryzjerstwo stało się życiową pasją. Dzięki energii i pełnemu zaangażowaniu naszej załogi tworzymy miejsce o niepowtarzalnej atmosferze...,
  miejsce do którego chętnie się powraca..

  Salon należy do elitarnego grona Salonów Expert, ściśle współpracujących z markami L‘oreal Professionnel i Kerastase, dzięki którym prestiż, profesjonalizm i nowoczesność stały się naszą wizytówką i zarazem wyzwaniem do dalszego rozwoju.

  Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym przez współpracujące z nami marki, oferujemy Państwu gamę najwyższej jakości usług z zakresu koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów.

  Państwa zaufanie i zadowolenie z naszych usług jest dla nas najważniejsze.

  ZAŁOGA

  HUBERT BRODACKI - właściciel

  Fryzjer męski. W zawodzie od 28 Lat. Własną działalność prowadzi od roku 1989. Prywatnie mąż i ojciec. Pasjonat muzyki dętej. Szef – przyjaciel, dla którego priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności, własnych oraz pracowników.

  MONIKA - fryjzjerka

  W zawodzie od 6 lat. Specjalizuje się w fryzjerstwie damsko-męskim. W pracy kreatywnie podchodzi do swoich klientów. Nie boi się nowych wyzwań. Zawsze wierna sobie i swoim przekonaniom. Prywatnie osoba spontaniczna, wesoła energiczna i odrobinę szalona...

  MARTIN – fryzjer

  Fascynuje się fryzjerstwem, ponieważ każdy Klient stanowi dla niego nowe wyzwanie. Praca w tym zawodzie pozwala mu poznać nowych ludzi.

  ANGELIKA, fryzjerka

  "Nasza śmieszka" ;-) Zawsze energiczna, uśmiechnięta, bardzo wesoła i kontaktowa. Ambitna. Kształci się na fryzjera damsko-męskiego. Kreatywna. Uwielbia bawić się modą. Zawsze perfekcyjna w swoich stylizacjach;)

  AGNIESZKA – fryzjerka

  Dopiero co rozpoczyna swoją przygodę z fryzjerstwem. Na co dzień bardzo kontaktowa i uśmiechnięta. Lubi spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Jak sama przyznaje, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Lubi wyzwania.

  GRZESIU – uczeń

  Dopiero co rozpoczną swoją przygodę z fryzjerstwem. Na co dzień bardzo miły i pogodny. Jego hobby jest piłka nożna.

  Weronika – uczennica

  Miła, uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy. Fryzjerstwo to jej pasja. W wolnych chwilach lubi czytać książki .

  Martyna – uczennica

  Na co dzień pogodna i uśmiechnięta. Dopiero poznaje świat fryzjerstwa.

 • Salon fryzjerski

  FRYZJERSTWO DAMSKIE

  • diagnoza włosów
  • strzyżenie
  • koloryzacja
  • dekoloryzacja
  • czesanie – modelowanie – upięcia
  • zabiegi pielęgnacyjne włosów – dobierane indywidualnie do kondycji i potrzeby włosów
  • rytuały pielęgnacyjne KERASTASE

  FRYZJERSTWO MĘSKIE

  • strzyżenie
  • podcinanie brody i wąsów
  • golenie
  • mycie
  • zabiegi pielęgnacyjne włosów
  • zabieg tuszowania siwizny COVER
  • rytuały pielęgnacyjne KERASTASE

  INNE

  • sprzedaż detaliczna produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy

  Wszystkie zabiegi wykonywane są w komfortowych dla Państwa warunkach, wyłącznie z użyciem najwyższej jakości produktów marki L’oreal Professionnel.

  Zobacz oferowane zabiegi

 • DULCIA ADVANCED
  Trwała ondulacja

  przedłużanie rzęs

  To najnowsza wzmacniająca* trwała ondulacja L’Oréal Professionnel, która zapewnia długotrwały rezultat. Jest to usługa wykonywana przez fryzjera wyłącznie w salonie fryzjerskim. Teraz NOWA FORMUŁA wzbogacona w IONENE G oraz w składnik chroniący przed utrata wilgoci.

  Wild STYLERS

  Marzą Ci się stylowo pogniecione włosy? Wykreuj swój nowy look wraz z Twoim fryzjerem i kup profesjonalne produkty do stylizacji.  KOLORYZACJA LUOCOLOR
  Lekkość koloru, świetlistość, ruchome refleksy.

  Pragniesz pięknego, trójwymiarowego koloru? Cudownego uczucia lekkości koloru i niezwykłego blasku? Chcesz osiągnąć wyjątkowy rezultat kolorystyczny? Efekt ruchomych refleksów, trójwymiarowość koloru? *Koloryzacja trwała; Pokrycie do 70% siwych włosów.

  Zapytaj swojego fryzjera o koloryzację LUOCOLOR.

  INOA CARMILANE
  Nowy wymiar czerwieni

  Marzysz o intensywnych i długotrwałych czerwieniach? Zależy Ci, na najwyższym stopniu ochrony koloru przed blaknięciem? Pragniesz wysublimowanego połysku i wyjątkowej miękkości? * Bez amoniaku, bez zapachu, optymalny komfort skóry głowy, do 100% pokrycia siwych włosów .

  Zapytaj swojego fryzjera o Inoa CARMILANE.

  KOLORYZACJA MAJIREL
  Głęboki, jednolity kolor

  Marzysz o głębokim, jednolitym, wyrazistym kolorze, pełnym elegancji? Zależy Ci na tym, by Twoje włosy przyciągały kolorem i kusiły blaskiem? Pragniesz trwałego koloru, gwarantującego perfekcyjne pokrycie siwych włosów?

  Zapytaj fryzjera o koloryzację MAJIREL.

  KOLORYZACJA DIA
  Naturalny kolor, bez efektu odrostu

  Marzysz, by Twoje włosy naturalnie lśniły? Pragniesz rozpocząć swoją przygodę z niezwykle delikatną farbą bez amoniaku? Chciałabyś, by Twój kolor był subtelnie zmieniony bez efektu odrostu? Lubisz zmieniać kolor, bawiąc się nowymi refleksami? A może chciałabyś w sposób dyskretny ukryć pierwsze siwe włosy?

  Zapytaj fryzjera o koloryzację DIA.

  KOLORYZACJA INOA
  Naturalnie głęboki kolor. Innowacyjna technologia. Bez amoniaku. Bez zapachu.

  Pragniesz, aby kolor był tak piękny jak nigdy dotąd? Szlachetny, intensywny i lśniący? Zależy Ci na perfekcyjnym, 100% pokryciu siwych włosów? Chciałabyś, aby Twoja koloryzacja, była jak najmniej inwazyjna, bez amoniaku i nieprzyjemnego zapachu?

  Marzysz, by Twoje włosy po koloryzacji były nawilżone, odżywione, miękkie i błyszczące? Szukasz, bogatych i magnetycznach brązów? Krzykliwych i zmysłowych czerwieni lub miedzi? A może lśniących i wyrafinowanych blondów? Zależy Ci także, na jak najbardziej długotrwałym efekcie koloryzacji?

  Zapytaj fryzjera o koloryzację INOA.

  Zabieg tuszowania siwizny – COVER'5

  Cover 5' jest krótkotrwałym zabiegiem przeznaczonym dla mężczyzn, pragnących zatuszować siwe włosy. Po zabiegu siwizna staje się mniej widoczna, fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jet wyraźna, ale dyskretna, uzyskany efekt pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym kolorem włosów klienta. Otrzymany podczas zabiegu rezultat jest długotrwały.

  Instytuty Kérastase
  Odkryj najlepsze na świecie Instytuty Kérastase

  Witamy w Instytutach Kérastase Dostosowana diagnoza, skuteczne formuły, indywidualne Rytuały - w Instytucie Kérastase to Ty jesteś w centrum zainteresowania. Każdy szczegół, każdy gest został tak dopracowany, aby zapewniać unikalne doświadczenie pielęgnacyjne.

  Połączenie nowatorskiej technologii i idealnego samopoczucia. Chęć spełniania każdych wymagań i wychodzenia naprzeciw potrzebom klientki. Wejdź do strefy pielęgnacji włosów i spotkaj się z indywidualnym doradcą: Fryzjerem-Konsultantem Kérastase.

  http://www.kerastase.com/sites/_pl/_pl/institutes/kerastase_institutes.aspx

  RYTUAŁY

  Rytuały przeprowadzone są zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami każdej kobiety. Od skóry głowy, aż do wnętrza włókna, włosy uzyskują profesjonalną pielęgnację i masaże oraz tekstrukturyzującą pielęgnację końcową, aby zapewnić idealny rezultat.

  Naszym pragnieniem jest, aby każdy przeprowadzony przez nas rytuał, stał się unikalnym momentem dla każdej kobiety, zapewniał zmysłowość, doznania, przyjemność stosowania przełomowych formuł, profesjonalne gesty i  unikalne masaże. Dzięki temu klientka może oderwać się od codzienności.

  FUSIODOSE
  Naturalny kolor, bez efektu odrostu

  JEDEN ZABIEG, WIELE EFEKTÓW:
  • odbudowa
  • odżywienie
  • objętość
  • blask

  Rewolucyjne zabiegi pielęgnacyjne opracowane przez Dział Zaawansowanych Badań L‘Oréal.

  7 EKSKLUZYWNYCH PATENTÓW

  Dogłębna metamorfoza włosów - dzięki kompozycji składników aktywnych, wnikających w każde pojedyncze włókno, przygotowanych indywidualnie w zależności od potrzeb pielęgnacyjnych Twoich włosów.

  Każdy rytuał poprzedzony jest dokładną diagnozą, w której określamy pierwszorzędną i drugorzędną potrzebę pielęgnacyjną Twoich włosów.

  Razem z Fryzjerem-Doradcą Kérastase stwórz pielęgnację skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

 • Cennik

  Fryzjerstwo damskie

  Strzyżenie 40-60zł
  Mycie głowy z masażem 10-20zł
  Modelowanie 45-60zł
  Prostowanie 30-60zł
  Farbowanie - włosy krótkie 130zł
  Farbowanie - włosy średnie 150zł
  Farbowanie - włosy długie 190zł
  Pasemka 150-200zł
  Balejaż 160-220zł
  Czesanie 70-100zł
  Czesanie ślubne 100-190zł
  Dekoloryzacja 90-170zł
  Trwałą 90-130zł

  Fryzjerstwo męskie

  Strzyżenie 25zł
  Podcinanie brody 10-20zł
  Podcnianie wąsów 3zł
  Mycie głowy 10zł
  Wzorki 25-50zł
  COVER 50-60zł
 • Kontakt

  Salon Fryzjerski Hubert Brodacki
  Salon Expert L’oreal Professionnel

  ul. Tuwima 10/14, 46-200 Kluczbork
  tel.: 661 571 570 ( recepcja)
  e-mail: kontakt@salon-brodacki.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek
  Wtorek
  Sroda
  Czwartek
  Piątek
  Sobota

  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  9.00 - 17.00
  8.00 - 13.00

  Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w salonie. Ustalimy najbardziej dogodny dla Państwa termin wykonania usługi.

FILM - nowości salonu! Serdecznie zapraszamy

Zobacz krótki film przedstawijący salon oraz zakres działalności salonów H. Brodackiego
Zobacz film

Copyright © 2013
Salon fryzjerski Hubert Brodacki.
Salon Brodacki ul. Tuwma 10/14 - Facebook